Termék hozzászólások - GEBER MARIA
  • Egy termék sincs hozzáadva bevásárlókosarához

Ajánlatunk

Termék hozzászólások - GEBER MARIA

• 03.03.2019
    • Kislányomnak és nekem is nagyon hullott a hajam. Elkezdtük használni a koffeines sampont. Pár mosás után tapasztaltuk, hogy sokkal kevesebb a kihullott haj, és szemmel láthatóan gyorsabban is nő a hajunk. Mire az első flakon elfogyott úgynevezett babahajak is megjelentek, a hajhullás mondhatni teljesen megszűnt, pár szál haj volt már csak a kádban hajmosás után. Mi továbbra is ennél a samponnál maradunk, mert nagyon bevált. Fiam kezd kopaszodni már, neki is adtam egy koffeines sampont. Reméljük nála is jól be fog válni. Mindenkinek ajánlom ha nagyon hullik a haja, de annak is, aki csak azt szeretné, hogy gyorsabban nőjön a haj.
    • 07.02.2019
    • Hosszú évek óta használja a család a gélt. Ki erre, ki arra. Én pl. a fájós lábaimra, derekamra, nagy lányom a menstruációs görcsök alkalmával, és nagyon gyorsan hat nála is a gél. Páromnál a kamionban is mindig van Medve erő gél, mert a sok vezetéstől, üléstől, rakodástól sokszor fáj a dereka, kezei, lábai. Olyankor bekeni a fájdalmas részt, ami a kellemes melegítő hatása révén gyorsan elmulasztja a fájdalmakat. Nagyon kedveljük ezt a gélt, amit 2010 óta használunk már. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nem hiányozhat egy családból sem. Mondhatni nálunk már családtag, nem tudunk nélküle már meglenni.
    • 05.11.2018
    • Amióta ezt beveszem esténként, sokkal nyugodtabban, jobban alszom. Nagyon jó termék. Egy éjszaka alatt 5-6 alkalommal is felébredtem, reggel fáradtan keltem. Ma már 2-szer ébredek csak meg, de pillanatok alatt vissza is tudok aludni. 28 napja szedem és sokkal jobbak az éjszakáim.
    • 19.03.2018
    • 3-ik terhességem óta, nagyon kevés parfümöt tudok használni, ugyanis amint egy erősebb illattal próbálkozom, vagy nagylányaim parfümöznek, én befulladok tőle. Próba képpen vásároltam meg akkor az első üveggel, amikor megjelent a kínálatban. Félve fújtam magamra, de nagy meglepetésemre semmi fulladás, de még köhögés sem volt tőle. Fantasztikusan finom, selymes, édes illata elvarázsolt. Tartós is, mert ha reggel befújom magam, este még bőven érezni az illatát. Sokan kérdezték, tőlem is, hogy mint használok, mert nagyon kellemes. Nagyon szeretem.
    • 19.03.2018
    • Amikor hoztam be a Life Care csomagomat a futártól, a kutya ugrált rá és olyan sikeresen lekarmolta a kézfejemet, hogy ömlött belőle a vér, és borzalmasan égett. Gyorsan jól kimostam a karmolást hideg vízzel, kinyomkodtam a vért, szárazra töröltem, és azon nyomban bontottam is a csomagot, és vettem ki az Aloe Vera gélt. Köztudott, hogy az aloe vera többek között vérzéscsökkentő és sebgyógyító is. Végig bekentem a géllel a karmolást, ami kb. 5 cm volt, és egy helyen 1 cm hosszan mély is. Lassan elállt a vérzés, az égető érzés pár perc után, és a nagyobb rész ahol épp csak piros volt, estére rendbe is jött. Ahol a mély seb volt azt többször egy nap bekentem, és így 1 hét után már csak egy pár mm-es heg látszik. Gyorsan gyógyul. Még egy-két nap és teljesen eltűnik, gyógyult lesz.
    • 09.10.2017
    • Viktória lányom elkapott az iskolában egy lázzal, fejfájással, torokfájással járó vírust. Pénteki napon nem ment ezért iskolába. Azonnal adtam neki a tablettából. A láza pillanatok alatt lement, estére a torka sem fájt annyira. Hétvége lévén szombat, vasárnap is bevett egy-egy tablettát. Vasárnap este már jól volt, mintha nem is lett volna semmi baja. A biztonság kedvéért azért hétfő reggel indulás előtt még adtam neki egyet. Azóta megint felütötte a fejét erre felé egy vírus, így most már minden nap beveszünk 1 db tablettát megelőzés céljából.
    • 14.03.2017
    • A frissen darált kávéból készült italunknak nincs párja. Aromája sokkal erőteljesebb, ízletesebb, mint a már előre őrült kávéké.
    • 14.03.2017
    • Kis aranyos. Szuper éles, hámozáshoz, konyhai előkészítéshez és reggeliző késnek is kíváló. Tartós az éle. Én már pár éve használom, de mit sem kopott meg az éle, ma is ugyanolyan éles, mint amikor megvásároltam.
    • 14.03.2017
    • Egy álom vele a hámozás. Legyen az zöldség vagy éppen gyümölcs. Óriási segítség befőzéskor, mikor is rengeteg gyümölcsöt kell meghámozni a befőttekhez, vagy éppen a leveszöldséget teszem el üvegbe tartósítva. Szép vékonyan hámoz, nagyon jó éles.
    • 14.03.2017
    • A fürdőszobai tisztítószer a kedvencem. Csak befújom a kádat, mosdót, csempét, csaptelepeket. Hagyom hatni kicsit a szert, szivaccsal áttörlöm, öblítem és már kész is vagyok. Csillog-villog minden a fürdőben, mikor ezzel a tisztítószerrel áttakarítom a berendezéseket.
    • 14.03.2017
    • Ez egy nagyon szuper termék. A szappan segítségével régi beszáradt foltokat is sikerült eltávolítanom a ruhákból. Vörösbor, vér, de még tintafolt sem akadály , mióta használom a folttisztító szappant. A foltot bevizezem kissé, bedörzsölöm a szappannal, hagyom 15-20 percet, majd beteszem a mosógépbe és a többi ruhával együtt mosom a foltos ruhát is. Gyönyörűen, folt mentesen veszem ki a gépből.
    • 14.03.2017
    • Ahogy korosodom, egyre inkább érzékeny leszek a frontokra. Mikor valamilyen időjárási front érkezik, a fejem fáj, így jelzi a változásokat. Mikor már kezdem érezni a fejfájást, azonnal a balzsamot veszem elő, és ezzel kenem a halántékom, homlokom és a tarkómat. Mióta ezt így használom, azóta nem küzdök a migrénnel frontoknál, mint ez előtt szoktam.
    • 14.03.2017
    • Középső lányom röplabdázik. Egy alkalommal az ütés utáni földre érkezéskor olyan szerencsétlenül ért földet, hogy a lábfeje kifordult a bokában, teljesen kifordult. Szerencsére el nem tört, de bedagadt és menni sem tudott. Komoly ínhúzódása lett, műteni nem kellett, de sokáig csak merevítővel tudott járni. Naponta többször bekente a lábát a fekete nadálytő géllel, mielőtt felrakta a merevítőt. Pár hét alatt szépen rendbe jött a bokája. Ma már merevítő nélkül sportol. Nagyon szépen rendbe hozta a gél a húzódást.
    • 22.02.2017
    • Legidősebb lányomnál mindig a bőr szárazságával küzdöttünk. Bármilyen testápolót vett, azonnal kiszáradt tőlük a teste, viszketett, hámlott. 6 éve, amikor megismerkedtem a Life Care-rel, rendeltem neki a testápolóból, hogy próbálja meg ezt. Az első használatnál megszerette, selymes tapintású lett a bőre és nem száradt ki, nem viszketett. Azóta is kizárólag csak ezt a Shea vajas testápolót használja. Szuper termék ez is, úgy mint az összes többi Life Care termék.
    • 03.02.2017
    • Pár hete Viktória lányom jól megfázott. Náthás volt, fájt a torka. Nem influenza, csak megfázás.
      Kértem, hogy igya meg a gyömbéres teát, de elutasította. Ennek ellenére kicsit csempésztem a teájába, de csak annyit, hogy ne legyen észrevehető az íze. Na persze úgy azért a hatása sem volt az igazi. Gondoltam, akkor kipróbáljuk a Life Impulse® BIO Propolisz kapszulát. Napi 1 kapszulát adtam neki, ez az előírt adag mindenkinek belőle.2 nap múlva kutya baja nem volt, nem fájt a torka és a nátha is elszállt.Míg az osztály fele 26-ból 13 fő betegen feküdt otthon, páran pedig betegen jártak a suliba, ő bírta a sarat, nem kapta el a többiektől a betegséget. Azóta is szedetem vele a napi 1 kapszulát.
    • 08.04.2015
    • Kiváló termék mind gyermekeknek, mind felnotteknek. Nálunk mindig van itthon a "gyógyszere" dobozban. Nagy hasznát vettük télen az influenza járvány idején. Amint kapar a torkunk, elkezdjük enni a szirupot és nem betegszünk meg. Elillan a torokfájás, köhögés. Nekünk nagyon bevált a szirup. Köszönjük.