Life Impulse® vitamin gyerekeknek - a harmonikus fejlődés záloga - Termék kód :870, Life Care
  • Egy termék sincs hozzáadva bevásárlókosarához

Ajánlatunk

Life Impulse® vitamin gyerekeknek - a harmonikus fejlődés záloga - Termék kód :870

Life Impulse® vitamin gyerekeknek - a harmonikus fejlődés záloga
Life Impulse® vitamin gyerekeknek - a harmonikus fejlődés záloga - Kód 870 Life Care

támogatja a gyermekek egészséges fejlődését

növeli a szervezet ellenálló képességét a fertőzésekkel szemben

óvja a fogak egészségét

energizál

vegán termék

Katalógus Ár
6989.99 HUF
Nettó mennyiség:
237 ml
* Az ár HUF van kifejezve és ÁFÁT tartalmaz.

Bemutatás

A Life Impulse® vitamin gyerekeknek, egy olyan komplex táplálékkiegészítő gyerekek számára, amely biztosítja a napi vitamin és ásványi anyag szükségletüket.

Elonyök és hatások

A folyékony formula a finom gyümölcsíz révén a gyerekek kedvence. A multivitaminok és ásványi anyagok védik az immunrendszert, a kalcium segíti a csontok, a fogazat optimális fejlődését, és az immunrendszer erősítését. A gyerekek szervezete ellenállóbbá válik a légúti- és emésztőrendszeri fertőzésekkel szemben.

Használati utasitás

2-4 éves gyerekek naponta 1, 4 éven felüli gyerekek pedig naponta 2 kiskanállal fogyaszthatnak. Bármilyen folyadékkal vagy éttellel összekeverhető. A termék nem minősül gyógyszernek, és nem helyettesíti az orvos által előírt kezelést vagy a diétát.

Összetevok

10 ml (két kiskanál) a következőket tartalmazza: C-vitamin (aszkorbinsav) 100 mg – 125 % az NRV; Kalcium (kalcium-laktát) 50 mg - 6.25 % az NRV; E-vitamin (d-alfa tochopheril acetát) 27 mg – 225 % az NRV; Magnézium (magnézium-citrát, vízmentes) 25 mg – 7 % az NRV; Kálium (kálium-szorbát) 10 mg - 0.5 % az NRV; A-vitamin (palmitát) 1650 mkg – 206 % az NRV; Pantoténsav (d-kalcium-pantotenátot) 1.5 mg – 25 % az NRV; B6-vitamin (piridoxin-HCI) 1.0 mg – 71 % az NRV; B1-vitamin (tiamin-mononitrát) 0.75 mg – 68 % az NRV; B2-vitamin (riboflavin) 0.13 mg – 9 % az NRV; Folsav 50 mkg – 25 % az NRV; Biotin 32 mkg – 64 % az NRV; D3-vitamin (kolekalciferol) 10 mkg – 200 % az NRV; B12-vitamin (cianokobalamin) 6 mkg – 240 % az NRV; Szelén (nátrium-szelenit) 5 mkg – 9 % az NRV; Cink (cink-szulfát) 1 mkg – 10 % az NRV; Más összetevők: Szűrt víz – qs; Céklaszirup – qs; Növényi glicerin – qs; Szerves céklapor – qs; Citromsav - qs; Kálium-szorbát – qs; Citrus pektin – qs; Guargumi és természetes gyümölcs íz – qs. NRV- ajánlott napi vitamin és ásványi anyag beviteli referencia értékek- EU-s előírásoknak megfelelően 1169/2011. *- az NRV nincs meghatározva. Eltérés az összetevőkben: +/- 10%.

További információk

OGYÉI Nyilvántartási szám: 22315/2019

Elvárások és tanácsok

Állati eredetű összetevők nélkül
Nem tesztelik állatokon
Fogyasztás előtt konzultáljon orvossal ha terhes vagy szoptató nőről van szó, vagy olyan személyről aki érzékeny a termék bármely alkotóelemére

Vélemény

Egy vélemény hozzáadásához hitelesített.
    • 1. A véleményt hozzáadta:  MOLNÁR ÉVA  rá 10.10.2020
    • Minden szülőnek ajánlom a Life Impulse vitamint, mert segít megőrizni a gyermekek egészségét illetve biztosítja az optimális fejlődésüket.
    • 2. A véleményt hozzáadta:  BARCSIKNÉ DEBRECZENI ROZÁLIA  rá 04.10.2020
    • Öt éves unokám nagycsoportos óvodás. Nagyon - nagyon ritkán beteg. Meggyőződésem, ez annak is köszönhető, hogy rendszeresen fogyasztja a Life Impulse vitamint. Mindig rostos üdítővel issza meg, bár az íze magában is igen kellemes. Minden szülőnek ajánlom ezt a nagyszerű készítményt, mert minden olyan összetevő megtalálható benne, amely biztosítja a kicsik harmonikus fejlődését, és azt, hogy elkerüljék őket a betegségek!
    • 3. A véleményt hozzáadta:  RAFFAI SZILVIA  rá 30.09.2020
    • Iskolás fiamnak vettem. Mióta szedi az orra sem folyik. Ízletes tele vitaminnal. Ajánlom mindenkinek akinek gyermeke van.
    • 4. A véleményt hozzáadta:  KOKAS ZSOLT  rá 30.09.2020
    • A fiam nemrég kezdte el szedni a Life Impulse vitamin gyerekeknek. Kicsit náthás volt, de mintha elvágták volna neki. Örülök, hogy rátaláltunk, csak ajánlani tudom mindenkinek.
    • 5. A véleményt hozzáadta:  BARCSIKNÉ DEBRECZENI ROZÁLIA  rá 25.09.2020
    • Ötéves unokámnak, Lénának két éve (amióta Life Care partner vagyok) vásárolom a Multi Vitamint. Az első perctől kezdve szívesen fogyasztja, bár igaz, mindig hígítjuk valamilyen rostos üdítővel. Léna nagyon-nagyon ritkán beteg, tulajdonképpen legutoljára még bölcsis korában került arra sor, hogy betegsége alatt vigyáznom kellett rá - míg szülei dolgoztak. Azóta viszont nem! Minden kisgyermekes szülőnek csak ajánlani tudom ezt a csodálatos szert, hisz egyrészt sok, betegségekkel együtt járó (fájdalom, láz, stb.) kellemetlenségtől meg tudjuk óvni a gyerekeket, másrészt el tudjuk kerülni, hogy gyógyszert (antibiotikumokat, fájdalomcsillapítókat, stb.) kelljen szedniük már gyermek korukban.
    • 6. A véleményt hozzáadta:  NAGY TÍMEA  rá 10.09.2020
    • Nemrég kezdtük el a vitamint használni, az íze kicsit savanykás így teába rakva kapja kislányom. Ilyenkor mikor meg érkezik az őszi idő általában náthás szokott lenni, most nem lett az és az étvágya is megnőt amióta kapja a vitamint. Mutattam a vitamint a védőnőnknek is, ő is azt mondta hogy ez egy nagyon jó termék ő is ajánlja a szedését. Csak ajánlani tudom minden kisgyermekes szülőnek.
    • 7. A véleményt hozzáadta:  TÓTHI KRISZTINA  rá 05.09.2020
    • Az én kislányom bölcsis nátháját mintha elvágták volna, és a betegségek is elkerülik. Hónapok óta nem hiányzik a bölcsiből. Szívből ajánlom ezt a nagyszerű terméket minden anyukának!
    • 8. A véleményt hozzáadta:  ANTAL LAJOSNÉ ANNAMÁRIA  rá 13.05.2018
    • Az en kislanyaim ezt hasznaljak es nagyon be valt nekik es ha erdekel valakit irjon es rendelje meg.
    • 9. A véleményt hozzáadta:  ZOLNAI SZILÁRDNÉ  rá 06.08.2017
    • Kislányom Maja (4 éves) közel 3 hónapja szedi a folyékony gyerekvitamint, azóta még az orra sem folyt, előtte meg 3-4 hetente volt beteg. Egyszerűen imádom :)
    • 10. A véleményt hozzáadta:  CSIRMAZ BEÁTA  rá 07.04.2017
    • Life Impulse vitamin gyerekeknek - nélkül nem tudnám elképzelni a napjaimat.
      Van egy kisfiam, aki ugyan mèg nincs 2 éves, mégis már pár hónapja kapja (picit csökkentett mennyiséggel) ezt a vitamint. Az íze is kellemes, és számomra nagyon megnyugtató, hogy minden megvan benne amire csak szüksége lehet! A védőnő ismerősöm, miután megmutattam neki a terméket azt mondta, innentől minden családnak ezt fogja ajánlani!
      Tombolt nálunk is nem rég az influenza. Dupláztam a mennyiséget a problémás időszak alatt, és kisfiam 3 nap alatt gyógyult meg pusztán ezzel a folyadékkal!